Tesis Güvenlik Belgesi

Milli Savunma Bakanlığı tarafından aldığımız Tesis Güvenlik Belgesi ile ülkemizdeki önemli savunma sanayii projelerinde değerli işler yapmayı hedefliyoruz. EST Tesis Güvenlik Belgesi ve donanımları ile artık hem kendisi güvende hem müşterimizin malı güvendedir.

Yılbaşı Yemeği

2020 Yılına sayılı günler kala en uzun gece olan 21 Aralık’ta Maidan Küpeli Meyhanede YILBAŞI yemeği organizasyonu yaptık. Denetimler ve yorucu mesailerden sonra hep beraber bir motivasyon gecesi geçirmiş olduk. Firmamıza 10 Yıl hizmet veren personelimiz Ömer Yılmaz’a hizmeti plaketi verdik. 2020 Yılında EST mize bol kısmetli ve güvenli günler dileriz.

Tesis Güvenlik

2019 yılı başında Savunma Bakanlığı tarafından verilen Tesis Güvenlik Belgesi başvurusu yapılmıştır.

Denetim için yapılan hazırlıklar sonucunda, 17 Aralık 2019 tarihinde denetim gerçekleşmiş olup, belgelendirme aşaması devam etmektedir. Denetimler sonucunda “Milli ve Nato Tesis Güvenlik Belgesi” alınmış olacaktır.

AS9100 Belgelendirme

Bureau Veritas firması AS9100 Baş Denetçisi tarafından 8 Kasım 2019da 1. Aşama, 9-12 Aralık 2019 tarihlerinde ise 2. Aşama belgelendirme denetimleri gerçekleştirilmiş ve başarı ile tamamlanmıştır.

Belgelendirme süreci devam etmekte olup Mart 2020de sertifikanın ulaşması beklenmektedir.

Idef’19 Uluslararası Savunma Fuarı

30 Nisan – 3 Mayıs arasında Tuyap İstanbul da 14. IDef Uluslararası Savunma Sanayi Fuarına katıldık. Savunma sanayimizin güzide kuruluşları ile bir araya gelerek güç birliğine katkıda bulunduk. Ülkemiz için önemi çok büyük olan teknolojik işlerin üretilmesi ve tedarik zincirinin bir parçası olmaktan mutluluk duyduk.

Kapasitemiz % 30 Arttı

23 Nolu binamız hizmete girmiştir. Kapasitemiz % 30 oranında artış gösterdi. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyeti için tüm insani ve hukuk kurallarına uygun iş gücü üretmeye çalışıyoruz. Uluslar arası standartlara ve kalite standartlarına uygun çalışarak ilerleme kaydetmeyi hedefliyoruz.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

2019 da kadın çalışan sayımız toplam çalışan sayımızın yüzde 35 ine ulaşmıştır. Kadın yöneticilerimiz giderek artan kadın çalışanlarımızla çağdaş ve yenilikçi çözümler üretmeyi hedefliyoruz.