Üst Yönetim

Firmamız faaliyetlerine 2006 yılında Endüstri Teknik Ltd Şti’ de İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalışan Yüksek Makine Mühendisi İsmail Murat Özbek öncülüğünde Kuru Film Yağlayıcıların metal yüzeylere kaplama uygulaması yaptırmasıyla başlamıştır. 2010 yılında Kimya Mühendisi Dicle Dinler ’in firmaya Üretim Müdürü olarak katılmasıyla alüminyum, çelik, paslanmaz çelik gibi yüzeylere daldırma ve elektrolitik kaplamaların eklenmesi sağlanmıştır. Böylece organik ve inorganik kaplama çeşitliliği günden güne arttırılmıştır. Savunma Sanayisinin ana yüklenicilerinden olan Aselsan, Roketsan, MKEK, Otokar gibi firmalardan müşteri onayı almıştır. 2013 yılında Uluslararası Havacılık ve Savunma Akreditasyonu belgesi olan NADCAP belgesi alarak kalite ve kimyasal proseslerde dünya standartlarında iş yapmaya hak kazanmıştır. 2015 yılında Kaplama ve boyama faaliyetleri F.Zeliha Özbek ,İ.Murat Özbek ve M.Halim Özbek ortaklığında EST Endüstri Teknik Yüzey Kaplama A.Ş. olarak kurulmuştur. 5 Mühendis, 4 Lisans mezunu,2 usta toplam 45 kişi ile İvedik OSB de 2000 m2 lik alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Yönetim Kadrosu

1974 Ankara Üni. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu aynı yıl Endüstri Teknik de İthalat Sorumlusu olarak çalışmalara başlamış günümüze kadar sürdürülen tüm faaliyetlerin yöneticisidir. Endüstri Teknik ve EST Endüstri Teknik kurucu ortağıdır

F. Zeliha ÖZBEK - Genel Müdür
F. Zeliha ÖZBEK - Genel Müdür

2003 Gazi Üni. Yüksek Makine Müh. Olarak mezun olup 2012 yılında Sabancı Üniversitesi MBA eğitimini tamamlamıştır. Endüstri Teknik ve EST Endüstri Teknik de İş Geliştirme Yöneticisidir. Kurucu ortaktır.

İ. Murat ÖZBEK - Genel Müdür Yardımcısı ve İş Geliştirme Yöneticisi
İ. Murat ÖZBEK - Genel Müdür Yardımcısı ve İş Geliştirme Yöneticisi

2006 yılında Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olmuştur. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Finans MBA tamamlamıştır. Endüstri Teknik de Genel Müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır. Kurucu ortaktır.

M. Halim ÖZBEK - Genel Müdür yardımcısı
M. Halim ÖZBEK - Genel Müdür yardımcısı

1987 yılında Hacettepe Üni. Müh. Fakültesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmuş günümüze kadar Metalik Kaplamalar konusunda iş hayatında tecrübe kazanmıştır. EST Endüstri Teknik te Teknik Müdürdür.

Dicle DİNLER - Teknik Müdür
Dicle DİNLER - Teknik Müdür

Organizasyon Şeması